İNŞAAT

Aktif Group temel faaliyet alanı olan inşaat sektöründe, kurulduğu tarihten bugüne çeşitli alanlarda yaptığı projelerini başarıyla ve öngörülen zamanda tamamlamıştır.

Üst yapı, alt yapı, toplu konut, özel villa, iş merkezi, otel, sanayi tesisi ve fabrika inşaatlarının yanında akıllı bina tasarımları, Aktif İnşaat’ın uzmanlaştığı alanlardır.

Çevre düzenlemeleri, pis su kanalları ve kanalizasyon gibi alt yapı inşaatları, sanayi tesisleri, toplu konut, özel villa, iş merkezi ve akıllı bina tasarımları da Aktif İnşaat’ın uzmanlaştığı alanlar arasındadır.

Detaylı bilgi için www.aktifinsaat.com.tr

METROPOLİTAN HOTELS BOSPHORUS

Metropolitan Hotels Bosphorus, tarihi ve kültürel mekanlara yakınlığı, iş hayatının ve sosyal yaşamın kalbindeki konumuyla gerek iş, gerek özel ziyaretleriniz için sizi evinizin konforuyla ağırlıyor.

www.metropolitanhotels.com.tr/bosphorus
METROPOLİTAN HOTELS TAKSİM

Mimari ve şıklığın adresi Metropolitan Hotels Taksim, alışveriş, kültür ve iş hayatının kalbi olarak nitelendirilen, aynı zamanda eğlenceli ve hareketli gece yaşantısının da merkezi olan Taksim’de yer alıyor. İstanbul’un tarihi zenginliklerine yakınlığının yanı sıra, bütün merkezi mekanlara da kolay ve kısa ulaşım mesafesinde.

www.metropolitanhotels.com.tr/taksim
METROPOLİTAN HOTELS ANKARA

Ankara’nın merkezinde yer alan bu 5 yıldızlı otel; özgün mimarisi, kalite ve estetiğin eşsiz uyumu ile Aktif İnşaatın yenilikçi ve modern çizgisini yansıtıyor.

www.metropolitanhotels.com.tr/ankara
BUUN ÜRETİM TESİSİ

İnşaatı 7 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak 2007 Temmuz’unda bitirilen, 15.000 m² alan üzerine kurulu, günlük 500.000 ekmek üretim kapasitesine sahip bir tesistir.

BALGAT İŞ MERKEZİ

2005 Yılında tamamlanan İş Merkezi inşaatımız Ankara’nın merkezinde bulunmaktadır. 2.000 m² alan üzerine kurulu olan bu yapı çağdaş mimarisi ile tercih edilen iş merkezleri arasında yer alıyor.

KAVŞAK, ALTYAPI, VİLLA İNŞAATLARI

Kavşak ve Altyapı İnşaatı 2001 / İstanbul
Villa İnşaatları 2002 / Ankara Gölbaşı
Altyapı İnşaatları 2003 / İstanbul