TURİZM

Türkiye'nin yükselen otel zinciri markası Metropolitan Luxury Hotels, hızla büyümeye devam ediyor. Aktif Group Turizm sektöründeki yatırımlarına, Metropolitan Hotels Ankara ve Metropolitan Hotels Taksim’den sonra şimdi de İstanbul’un Kabataş semtinde açılan Metropolitan Hotels Bosphorus’u da ekledi. Türkiye’nin eşsiz tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerine sahip şehri İstanbul’da yatırımlarına devam edecek olan Aktif Group, şehir otelciliğinin geleceğine yönelik yepyeni projeler ile sektördeki etkinliğini artırmaya devam edecektir.

METROPOLİTAN HOTELS ANKARA

2004 yılında hizmete açılan 5 yıldızlı Metropolitan Hotels Ankara;  büyük alışveriş merkezlerine, resmi kurum ve kuruluşlara, siyasi parti merkezlerine çok yakın mesafede bulunmaktadır.

Yerleşik konumu ve kusursuz hizmet anlayışı ile Ankara’da iş ve siyaset çevrelerinin ilk tercihleri arasındadır.

Metropolitan Hotels Ankara, 76 adet standart, 16 adet junior suit ve 4 adet de senior suit odasıyla, konfor ve kusursuz hizmet ayrıcalığını sunuyor.

Profesyonel yiyecek – içecek ve ziyafet ekibinin hizmet verdiği, toplantı salonlarıyla, her türlü organizasyona ev sahipliği yapıyor.

www.metropolitanhotels.com.tr/ankara
METROPOLİTAN HOTELS TAKSİM

Mimari ve şıklığın adresi Metropolitan Hotels Taksim, alışveriş, kültür ve iş hayatının kalbi olarak nitelendirilen, aynı zamanda eğlenceli ve hareketli gece yaşantısının da  merkezi olan Taksim’de yer alıyor.

İstanbul’un tarihi zenginliklerine yakınlığının yanı sıra, bütün merkezi mekanlara da kolay ve kısa ulaşım mesafesinde.

www.metropolitanhotels.com.tr/taksim
METROPOLİTAN HOTELS BOSPHORUS

Yeni cazibe merkezi olan Kabataş semtinde denize yürüme mesafesinde şıklığın yeni adresi ile buluşacaksınız.

www.metropolitanhotels.com.tr/bosphorus